Outsourcing IT

Oferta outsourcingu informatycznego to propozycja usług i rozwiązań przyczyniających się do zwiększenia niezawodności systemów oraz szybkiego usuwania awarii.   Swoje standardy opieramy na wieloletniej obsłudze firm oraz współpracy z lokalnymi i światowymi liderami branży informatycznej (zajmujemy się naprawą serwerów i pozostałego sprzętu teleinformatycznego jako partner serwisowy Fujitsu Technology Solutions.

 

Zajmujemy się naprawą i konserwacją serwerów komputerów i sieci komputerowych dla klientów instytucjonalnych i biznesowych. Wykonujemy serwis oprogramowania systemowego i aplikacyjnego. Świadczymy także usługi doradztwa przy nabywaniu sprzętu i systemów informatycznych.

 

Oprogramowanie finansowo księgowe i magazynowe

 

Oferujemy Państwu program magazynowy Firma4 oraz finansowo-księgowy FK4 autorstwa firmy Atut Business Software. Oba programy są łatwe i proste w obsłudze. Posiadają czytelny, intuicyjny interfejs użytkownika umożliwiając przejrzyste wydruki i analizy. Działają na większości systemów operacyjnych. 
Firma4 umożliwia wystawianie dokumentów, pełna kontrolę magazynu, zaległości płatniczych itp. Zawiera  wiele dodatkowych możliwości, Umożliwia np. szybki wgląd do informacji o wielkości zakupów, sprzedaży, zysków, zapasów, zaległości płatniczych w układzie całego roku w rozbiciu na poszczególne miesiące. 
FK4 jest programem służącym do prowadzenia pełnej księgowości. Posiadamy wersje dla biur rachunkowych. Może pracować w połączeniu z programem magazynowym Firma4.

 

 

Serwis sprzętu i oprogramowania. Świadczymy usługi w zakresie:

 • - Naprawa i konserwacja komputerów i sieci komputerowych
  - Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna sprzętu komputerowego
  - Serwis oprogramowania systemowego i aplikacyjnego
  - Archiwizacja danych
  - Usuwanie wirusów, trojanów, ratowanie danych
  - Ewidencjonowanie sprzętu komputerowego
  - Utylizacja zużytego sprzętu komputerowego
  - Doradztwo przy nabywaniu sprzętu i systemów informatycznych.
 • - Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna sprzętu firmy Fujitsu Technology Solutions.