Systemy CMS


Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań. Doradzamy w wyborze i rejestracji domeny oraz serwera. Instalujemy oprogramowanie oraz czytelne szablony graficzne serwisów internetowych. W oparciu o aplikacje CMS Wdrażamy gotowy serwis dopasowany do Państwa wymagań i potrzeb. Przeprowadzamy szkolenie w zakresie samodzielnej aktualizacji witryny przez użytkownika.
Nasze strony napisane są w oparciu o język PHP, HTML oraz JAVA. Dbamy o to aby witryna była funkcjonalna i czytelna zarówno dla przeglądających osób jak i robotów wyszukiwarek internetowych.
Gotową witrynę zgłaszamy do wyszukiwarek internetowych. Doradzamy w dobraniu odpowiednich słów kluczowych oraz wykonujemy usługi promocji w Internecie polegające na poprawie pozycji strony w wynikach wyszukiwania.
Ponadto dysponujemy własnymi szybkimi serwerami wirtualnymi, na których mamy miejsce zarówno na Państwa strony jak i pocztę elektroniczną.

 

Joomla jako system zarządzania treścią


joomlaJoomla to jeden z najpopularniejszych programów do obsługi witryn internetowych. Należy do najszybciej rozwijających się systemów Open Source.
Swoją popularność zawdzięcza swojej uniwersalności, łatwości korzystania i rozbudowy.
Zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne na całym świecie tworzą atrakcyjne witryny i portale korporacyjne korzystając z systemu Joomla wyposażonego w niezliczoną ilość dostępnych dodatków i aplikacji.

 

 

WordPress jako system zarządzania treścią

wordpress

 

Wordpress jest systemem Open Source, który stworzony został pierwotnie do budowy blogów. Obecnie system jest w pełni konfigurowalny. Jest to CMS bardzo przyjazny użytkownikowi, posiada łatwy system administracyjny, przejrzyste menu i edytory. Posiada wiele funkcji, wtyczek i szablonów i może być stosowany zarówno do prostych stron prywatnych jak i do bardziej rozbudowanych witryn firmowych.